Crea Magnet walizeczka magnetyczna

Magnetyczna walizeczka jest lepsza od puzzli, bo można bawić się nią wszędzie. Także dlatego, że z tych samych elementów da się ułożyć bardzo wiele kombinacji, a nie tylko jeden obrazek. Można ją zabrać w podróż, bez obawy, że pogubimy małe elementy (wszystkie trzymają się magnetycznej powierzchni). Walizeczka ma tę zaletę nad kredkami czy pisakami: że magnesikami się nie pobrudzimy, nie ma obawy o to, że magnes się złamie czy też nie ma potrzeby zapewniania nowych kartek, jak to jest w przypadku zabawy w rysowanie.

Walizeczka z magnesami

Walizeczka z magnesami pobudza wyobraźnię, pozwala na radosną zabawę oraz po odtworzeniu wszystkich proponowanych wzorów kreatywny czas na wymyślanie kolejnych.

SONY DSC

Nie można narzekać na jakość wykonania. Magnesy są ciekawie i kolorowo ozdabiane. Nawet cena w konfrontacji z jakością aż tak nie przeraża.

SONY DSCSONY DSC

Cena: 90 złotych.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Wioleta Wioleta

  Mamy tą walizeczkę, syn bardzo lubi się nią bawić na wiele sposobów. Jednak u nas po kilkakrotnym używaniu niektóre magnesy zrobiły się słabsze i „zjeżdżają” z tabliczki gdy ustawiona jest pionowo.

  • Dorota Dorota

   Taką samą? To mogliście reklamować. Nasza ma 4 miesiące. Nic się nie dzieje…Hmm…

   • Wioleta Wioleta

    tak, mamy ją już chyba ponad rok, Wojtek dość często jej używa, być może trafił nam się taki okaz. O reklamacji nie pomyślałam nawet bo dostał ją w prezencie. Choć rzeczywiście daje wiele możliwości ciekawej i rozwijającej zabawy.

 2. Asia Asia

  Mamy i polecamy, jakość i sposób wykonania na 5!

 3. dodo dodo

  Tablica i zabawa faktycznie kreatywna rozwijająca wyobraźnię i możliwości twórcze małych pociech. Faktycznie magnesy z czasem tracą swoje właściwości, ale to nic nadzwyczajnego w końcu nic nie trwa wiecznie.