Co kupić dziecku, które wszystko ma?

Strój do przebierania

Dzieciaki, niezależnie od płci, zazwyczaj lubią się przebierać w stroje pozwalające zbliżyć je wyglądem do ulubionych postaci – wróżek, księżniczek, strażaków, żółwi ninja.

W większych sklepach mamy mnóstwo ciekawych propozycji – wystarczy podpytać, czym aktualnie maluch lubi się bawić i kupić strój, który założy na bal przebierańców lub po prostu będzie wyciągał z szafy podczas zabaw w domu.

Wpłaty na konto oszczędnościowe

To wersja dla osób praktycznych, które chcą zapewnić maluchowi dobry start w przyszłość.

Systematycznie odkładana niewielka kwota w przyszłości da zabezpieczenie i może stanowić wielkie wsparcie. Pomysł na tego typu prezent ma wiele zalet…Połączony z niewielkim upominkiem (książeczką, kredkami, bańkami mydlanymi na urodzinki czy święta) jest dobrze odbierany przez małych i dużych.

Zestaw małego przyrodnika/odkrywca/domowa szklarnia

Dziecko w wieku przedszkolnym uwielbia eksperymenty, dlatego na pewno ucieszy się z zestawu pozwalającego mu odkrywać świat. Istnieją gotowe zabawki tego typu. Można również zdecydować się na kupno minidomowej szklarni, ziemi i kilku niewymagających nasionek, które pozwolą obserwować przyrodę budzącą się do życia – świetny sposób na kreatywnie spędzony czas dla całej rodziny.

co kupić dziecku, które wszystko maA Wy? Macie sugestie co kupić dziecku, które wszystko ma?

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ALKA ALKA

  Jej…jakie te dzieci są nieszczesliwe, te co wszystko maja – to strasznie przykre, naprawde, a rodzice mysla, ze trzeba by bylo im zazdroscic

 2. Ula Ula

  zgadzam się – czas jest najcenniejszy

 3. burza33 burza33

  Jak ktoś ma wszystko to z reguły jest zostawiony z tym wszystkim sam. No ba ma przecież wszystko to „czego jeszcze chce od rodziców”? Moje pociechy mają dużo takich koleżanek i kolegów.
  My gramy z dziećmi w planszówki i polecam! Super się bawimy, przy okazji rozmawiamy. Fajnie, że zawsze coś nowego można kupić, i na każdą kieszeń i grać wiele razy. Dzisiaj to nie tylko grzybobranie i chińczyk. Jest mnóstwo fajnych propozycji. No i jest coś do robienia RAZEM!!! I znajomi jak przychodzą też :) Polecam szczególnie dla panów, którzy z reguły potrzebują robić z dziećmi coś konkretnego i żeby znali zasady itd.

 4. Monika Monika

  Najlepiej mądry prezent, czyli coś, co bawi i uczy i na pewno nie zostanie rzucone w kąt. Ja na dzień dziecka w tym roku wypatrzyłam super muzykę spersonalizowaną dla dzieci. Firma nazywa się Dubi. Pioseneczki zawierają imię dziecka, wpadają w ucho i przy okazji edukują ;)

 5. Lucy Lucy

  Zgadzam się z refleksjami, można mieć wszystko, a być bardzo biednym i samotnym. Dlatego u nas w domu nie kupujemy drogich zabawek, a prezenty często oddajemy tym, którzy bardziej ich potrzebują. U nas też królują planszówki, ba, nawet przed „złym komputerem” zasiadamy razem, córce podsuwam też klocki, bo naczytałam sie o tym, że przez kupowanie im różowych lalek traci ich umiejętność myślenia przestrzennego i sobie radzą gorzej od chłopców. Wkręciła się, ma siedem lat i ciągle dokupuję jej zestawy.. przynajmniej nie muszę się głowić co na urodziny ittd. i znalazłam takie klocki, nazywają się Natalka? Natalia? Kilkanaście zestawów, więc najbliższe okazje mam z glowy i dziecko szczęśliwe.. syn lubi grać za to w karty, ogrywa kolegów na przerwach :)