Chodź, opowiem ci bajkę…

Bajki dla małych i dużych
Agnieszka Jurczyszyn-Łuczak

BAJKI
ISBN: 978-83-7805-329-3
Oprawa: miękka
Format: 130×190 mm
Liczba stron: 108, kolorowe ilustracje
Premiera: 14 sierpnia 2013
Cena: 28 zł

O książce:

Chodz-opowiem-ci-bajke-frChodź, opowiem ci bajkę… A może to nie bajka, lecz to wszystko wydarzyło się naprawdę? I nie zawsze są to sytuacje jak z bajki: brak akceptacji, niemiłe zachowanie innych ludzi, niedotrzymanie obietnicy… To potrafi zranić zarówno małych jak i dużych. Dzięki bajkom Agnieszki Jurczyszyn-Łuczak można się z takimi sytuacjami oswoić i nauczyć się znajdować z nich wyjście.

PATRONAT: sosrodzice.pl

Od Autorki:

Tworzę czy też układam bajki, obserwując sytuacje, w których często uczestniczymy my sami. Dla nas dorosłych są rzeczą czy też stanem naturalnym w chwilach własnych doznań, przeżyć i obserwacji. Często ludziom przypisuję postaci zwierząt i odwrotnie. Robię tak, żeby było zabawnie, ciekawie. Dla dziecka jest to pewien etap wkraczania w nową sytuację. Utożsamia się ono z bohaterami danej bajki. Zastanawia się, analizuje i pyta, dlaczego tak się dzieje, dlaczego tak jest. W takich momentach staram się tłumaczyć moim córkom wszystko to, co sama rozumiem. Mówię szczerze i otwarcie. Nawet wtedy, gdy pewne zdarzenia wcale nie kończą się szczęśliwie.
Agnieszka Jurczyszyn-Łuczak

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.