Przyczepka rowerowa Burley Honey Bee

Przyczepka rowerowa to świetny wynalazek, droższy niż klasyczny fotelik rowerowy, ale mający wiele atutów, których fotelik nie ma. Przede wszystkim przyczepka jest dużo wygodniejsza dla dziecka, można w niej spać, bez ryzyka zmoknięcia, będąc chronionym od słońca i wiatru. Maluch może podróżować z bratem lub siostrą, podziwiać otoczenie przez przezroczyste ścianki boczne, jak również bawić się w środku w przyczepie – oglądać książeczki, odgrywać scenki z maskotkami, czy gdy zgłodnieje, zjeść lub napić się.

przyczepka-burley-honey-bee

SONY DSCPodstawowe informacje

 • przeznaczona do wożenia jednego lub dwójki dzieci (45 kilogramów ładowności),
 • posiada koło spacerowe,
 • nie jest amortyzowana (minus),
 • aluminiowe rurki i zawiasy,
 • posiada regulowany uchwyt, który pozwala na prowadzenia przyczepki tak jak wózka oraz pełni funkcję klatki bezpieczeństwa,
 • siedzisko w przyczepce jest rozciągnięte wewnątrz na specjalnych pasach. Taki system ogranicza wstrząsy podczas podróży po nierównościach,
 • boczne okna z filtrem UV,
 • niska waga: 11 kilogramów,
 • możliwość montażu dodatkowego siedzonka/hamaka dla niemowlaka,
 • pojemny bagażnik (26 litrów),
 • wewnętrzne kieszenie na drobiazgi
 • mocna konstrukcja – na górze przy pomocy specjalnych pasów można zamontować rowerek biegowy i przewozić go, gdy dziecko zmęczy się jazdą (jednak w instrukcji nie ma o tym ani słowa, stąd – na własną odpowiedzialność).

SONY DSC

 • gwarancja 24 miesiące,
 • niewielkie rozmiary przy złożeniu (składa się na płasko),
 • szybkie składanie i rozkładanie,
 • certyfikat i testy przekraczające wymagania normy ASTM F1975-09

SONY DSCBurley Honey Bee to najtańsza przyczepka spośród markowych, sprawdzonych produktów. Testowaliśmy ją na chodnikach, leśnych ścieżkach, równych nawierzchniach – sprawdza się bardzo dobrze. Brak amortyzatorów wymusza jednak ostrożną jazdę i zwalnianie przed progami i chodnikami.

Burley jest przede wszystkim bezpieczna. Nawet podczas wywrócenia się roweru, nie przewraca się. Konstrukcja klatki bezpieczeństwa daje poczucia stabilności. Plus za duży bagażnik, w którym pomieścimy wszystko, co niezbędne na jednodniową wycieczkę.

Przyczepka posiada zarówno moskitierę, jak i osłonę przeciwdeszczową. W środku posiada niewielkie kieszenie na drobiazgi.  Z tyłu ma dwa światełka odblaskowe oraz zgodnie z wymogami w standardzie wyposażona jest w chorągiewkę.

Wnętrze bagażnika

Wnętrze bagażnika

Przyczepką może podróżować jedno dziecko (ma wtedy sporo miejsca) lub dwójka małych dzieci (w naszym wypadku roczne dziecko i trzyletnie) i w tym wypadku maluchy siedzą ściśle do siebie przytulone (jednak nadal wygodnie).  Z tyłu fotelika znajduje się taśma, która pozwala na jego opuszczenie i nieznaczne obniżenie oparcia- tak, by dziecku wygodniej się spało.

Przyczepkę łatwo się rozkłada. Jest też lekka, nie ma problemu ze zniesieniem z mieszkania w bloku.

W sprzedaży dostępny jest model niższy (żółty) – bez rączki i kółka przedniego, czyli bez możliwości zamiany przyczepki w wózek – koszt 1199 złotych. Model testowany przez nas z rączką i kółkiem kosztuje 1499 złotych.

Polecam dla każdego rodzica lubiącego jazdę na rowerze, chcącego podróżować z maluchem.

SONY DSC

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Travelito Travelito

  Witam,

  Przyczepkę Burley Bee można przetestować przed zakupem w naszej warszawskiej wypożyczalni.

  Zapraszamy

 2. Marcel Marcel

  Fakt takie przyczepki w tak przystępnych cenach są ciekawą propozycją, jednak mimo tego paska do obniżania oparcia to jego rozłożenie się zbytnio nie zmienia, mogłoby bardziej się rozkładać pewnie było by o wiele wygodniejsze. Tak zauważyłem, że naszej córce głowa opada do przodu w trakcie jazdy. Ale ogólnie pozytywnie ten produkt odbieramy.