Bright Starts, kolorowe kółka

Ostatnio odkryłam istnienie na rynku zestawu kolorowych kółek Firmy Bright Starts. Z pozoru nic ciekawego – łańcuszek 24 kolorowych kółek z tworzywa. Jednak jeśli bliżej przyjrzymy się produktowi, zauważymy ogrom możliwości, jakie niesie ze sobą ta praktyczna zabawka.

Zalety

Komplet 24 kółek to koszt ok. 20 złotych, a więc niewiele. Łańcuch, jaki tworzą połączone to kolorowy zestaw wielofunkcyjnych elementów. Można każde kółko z osobna traktować jako gryzaki, połączony łańcuch można powiesić w wózku, dzięki czemu nasze dziecko będzie miało kolorową zabawkę. Dodatkowo jeśli potrzebujemy przedłużyć jakąś zabawkę np. na macie edukacyjnej, tak aby dziecko mogło po nią sięgnąć możemy użyć kółek jako karabińczyków.

Wady

Nie stwierdzam.

Bardzo żałuję, że przy pierwszym dziecku nie wiedziałam o istnieniu tych kółek. Długo zastanawiałam się nad kupieniem córce do wózka łańcucha składającego się z misiów, grzechotek itp. Nic mi się jednak nie spodobało i ostatecznie nie kupiłam nic. Tymczasem na rynku istnieje coś, co jest nie tylko ładne, ale i uniwersalne. 24 kółka to naprawdę długi łańcuch. Nie muszę wykorzystać całego, aby powiesić w wózku. Mogę łączyć i zaczepiać, jak tylko chcę. Do tego w prosty sposób utrzymam kółka w czystości.

Obserwuję jak bawi się tymi kółkami córka koleżanki. Muszę przyznać, że to świetna zabawka, ciekawe gryzaki (mają różną fakturę i twardość) i estetycznie wykonane karabińczyki – w jednym.

Z czystym sumieniem polecam. Sama kupuję dla drugiej córki !

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Mam na imię Julia. Jestem mamą dwóch żywiołowych księżniczek - Łucji i Barbary. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy jestem mamą z innej planety. Kocham swoje córki i właśnie dlatego stosuję dyscyplinę, okazuję miłość, ale też niezadowolenie. Uprawiam wariactwa, kiedy jest na to pora, a kiedy trzeba odsuwam je na bok żeby zrobić obiad czy wypić kawę. Nie stosuję tzw. bezstresowego wychowywania, bo jego "efekty" widziałam (i widzę) i odczułam w pracy zawodowej (od prawie dekady uczę dzieci w różnym wieku – od przedszkola po liceum i dorosłych, z różnych środowisk). Wychodzę z założenia, że człowiek musi poznać życie żeby wiedzieć z czym będzie się mierzył przez następnych kilkadziesiąt lat.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. bela bela

  Nie za bardzo podobają mi się te kółeczka.. Dla dzieci w jakim wieku są przeznaczone?

 2. Julia Julia

  Przeznaczone są dla dzieci w wieku 0+ :)

 3. Ewa Ewa

  Są świetne! szukam i jak znajdę to kupię!!!!

  • Dorota Dorota

   Też tak uważam. Najprostsze zabawki są najlepsze :)

  • Julia Julia

   Można je kupić na kilku aukcjach na allegro lub w merlin. W merlin są jednak najtańsze :)

   • Ewa Ewa

    Ale na allegro z przesyłką wychodzi taniej ;p

    • Julia Julia

     Jak ja patrzyłam, to było drożej :) Ważne, że znalazłaś i możesz nabyć :) Miłej zabawy dla Ciebie i dziecka!

     • Ewa Ewa

      Melduje, że kółeczka zakupione :)))) w Smyku za 24.99 :) więc nieźle :) ile radości, ze możne je wpakować do buziaka :) są świetne! Polecam!

 4. nina nina

  prosta i kolorowa. czyli pewnie super dla maluchów.

 5. Kasia Kasia

  podobne kółeczka można też zakupić w Tesco – paczuszki po 4 kółka za ok. 7 zł.
  Różnią się tylko tym od opisanych, że dwie sztuki z czterech są częściowo gumowane.
  Moja pięciomiesięczna córka traktuje je jako gryzaczki :)

 6. Emilia Emilia

  Też jestem zdania, że to, co najprostsze, często najlepiej się sprawdza :) Nie widziałam wcześniej takich kółek, ale na pewno się zaopatrzę :) A jak komuś prostota to za mało, to przecież do tego łańcucha z kółek można dowieszać inne zabawki (np. z maty edukacyjnej czy inne – wiele ma takie zaczepy).

 7. Emilia Emilia

  Czy ktoś wie, gdzie można je kupić, albo podobne chociaż? Bo szukam po sklepach w internecie i allegro i nie ma nigdzie (wszędzie, że brak towaru, niedostępne itd).

Zobacz również