Brandon Mull w formie. „Opowieści Upadłych Bestii”

Prawdziwa gratka dla fanów serii „Spirit Animals” to wydanie specjalne „Opowieści Upadłych Bestii” Brandona Mulla i innych autorów. Książka spodoba się starszym dzieciom, fanom opowieści fantastycznych. Polecamy!

Od wydawcy:

Wydanie specjalne bestsellerowej serii „Spirit Animals”! Poznajcie pięć opowieści o legendarnych Wielkich Bestiach oraz o młodych bohaterach, którzy nie cofną się przed niczym, aby je ocalić.

Upadłe Wielkie Bestie – niegdyś najpotężniejsze stworzenia Erdasu, które zdradziły inne Wielkie Bestie i których knowania kosztowały życie tysięcy istnień – odradzają się jako zwierzoduchy przyzywane przez wyjątkowe dzieci. Niezwykłym istotom grozi jednak niebezpieczeństwo. Tajemniczy myśliwy próbuje odebrać im życie i bezlitośnie walczy z każdym, kto staje w ich obronie.

O czym jest ta pozycja?

„Opowieści Upadłych Bestii” to seria 5 opowiadań, które zostały napisane przez 5 różnych autorów. W każdej opowieści bohaterami są wyjątkowe dzieci, które potrafią przywołać Zwierzoduchy, zwierzęta, które obdarzają je wyjątkową mocą. To pozycja, która podoba się dzieciom, sprawia, że utożsamiają się one z bohaterami opowieści. Czują ich zaangażowanie i niezwykłe umiejętności.

Wydanie specjalne można czytać bez znajomości reszty książek. Jednak by docenić jego walory, warto przeczytać całą serię.

 

 

Świetna pozycja dla fanów fantastycznych, tajemniczych światów.

Szybko się czyta, a lektura zapada w pamięci na dłużej. Idealny pokarm dla wyobraźni.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.*