Bluza do karmienia Pentelka

Gdy robi się chłodniej, często karmienie piersią jest utrudnione, a możliwości zestawień garderoby ograniczone. Trudno ubrać się tak, by można było szybko nakarmić malca, a przy tym mieć pewność, że zachowamy komfort cieplny.

SONY DSCDlatego tym bardziej cieszy odzież, która została zaprojektowana z myślą o kobietach karmiących piersią. Bluza dresowa do karmienia Pentelka ma praktyczny krój, który nie jest ani za wąski, ani za szeroki. Posiada proste nacięcia z zamkiem w okolicy piersi, dzięki którym bardzo łatwo nakarmić malca. Nie trzeba zakładać bluzy na gołą skórę, można wybrać podkoszulek lub bluzkę z głębokim dekoltem, by nakarmić niemowlę, bez zdejmowania bluzy.

Bluza została wyposażona dodatkowo w kaptur, który opuszczony dobrze chroni szyję.

Co równie ważne bluza jest wykonana z 100% bawełny. Mimo że jest raczej cienka, jest ciepła. Gęsty materiał chroni przed chłodem i wiatrem. Po praniu wygląda bez zastrzeżeń.

Bluza dostępna jest w kilku żywych kolorach i rozmiarach. Polski producent!!!

Cena 55 złotych.

Ogólna ocena:

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. MartaB MartaB

    Swietny pomysl i cena przystepna, przy kolejnym dzidziusiu z pewnoscia sie w taka zaopatrze:)

  2. Anka Anka

    Świetne!!!