Bidon z rurką Canpol

Niepozorny, kolorowy bidon  zaopatrzony w rurkę firmy Canpol doskonale przypadnie do gustu maluszkowi. Bidon występuje w różnych wersjach kolorystycznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Ustnik w postaci rurki jest bardzo praktyczny i przede wszystkim zastępuje karmienie butelką. Rurka została tak zaprojektowana, by płyn nie wydostawał się samodzielnie z bidonu.

bidonAby picie z bidonu było możliwe, rurkę najpierw trzeba lekko nacisnąć, co dla początkującego smyka może być problemem i zniechęcić do korzystania z bidonu. Gdy maluszek już opanuje sztukę picia z bidonu Canpol, trudno będzie o zmianę kubeczka, ponieważ jest wspaniałym towarzyszem wszelkich wycieczek, zwłaszcza, że posiada ochronną przykrywkę i zaczep umożliwiający przymocowanie np. do paska.

Niestety podstawową wada bidonu jest brak możliwości doczyszczenia rurki (jak w przypadku każdej słomki), w żaden sposób nie da się niczym jej doczyścić, więc trzeba bidon często zmieniać.

Wioleta 30-letnia mama trzyletniego Wojtusia. Absolwentka studiów pedagogicznych. Z zamiłowaniem pochłania wszelką wiedzę na temat wychowywania dzieci, gotowania oraz dziedzin kosmetyki. Zagorzała zwolenniczka karmienia piersią i jak najczęstszego chwalenia dzieci. Wyznaje zasadę: "Słuchaj dobrych rad, ale postępuj zgodnie z matczynym instynktem".

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. jula jula

  Mam inny bidon, ale też z canpolu i jestesmy zadowoleni.

 2. Irmina Irmina

  Mnie ten bidon poleciła koleżanka, gdy dzieć miał 7 miesięcy i nie chciał pić nic innego niż cyc, a lato nadejszło. Po dwóch próbach załapał o co chodzi i od tamtej pory są nierozłączni. Świetny jest.

  A z czyszczeniem mąż sobie radzi rozkładając rurki na kawałki i używając patyczka do uszu.. ;-)

  • Wioleta Wioleta

   Irmina super pomysł na czyszczenie:) Ja próbowałam czyścić tradycyjna słomką jednak zawsze coś w środku pozostawało i trzeba było kupować nowy bo syn też bardzo się do niego przywiązał.

 3. Justi Justi

  po co cały bidon kupować, skoro są wymienne słomki….