Betley Organic – spray do mycia zabawek

bentley-organic-spray-do-mycia-zabawekBentley Organic to naturalny środek czyszczący, spray do mycia zabawek , który zawiera w sobie wyciągi z takich roślin jak aloes, mandarynka, cytrynam, pomarańcza i grejpfrut. Po spryskaniu sprayem zabawek dziecko może się nimi bezpiecznie bawić. Nie ma konieczności spłukiwania sprau z zabawek,  wystarczy je tylko  wytrzeć.

Preparatów takich można używać także do mycia blatów stołów,  a także przecierania podłogi. Szczególnie w okresie, kiedy dziecko uczy się raczkować i rączkami dotyka bezpośrednio podłoża. Odpowiedni dobór środków czyszczących oraz detergentów jest o tyle istotny, że produkty oparte na naturalnych składnikach nie wywołują alergii i są w pełni bezpieczne dla dziecka.

Co sądzicie o tym produkcie?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. HelowaMama HelowaMama

    Chętnie wypróbowałabym ten preparat, tyle,że jakiś rok temu, kiedy mała wszystko pakowała do ust:)
    Myłam gryzaki i zabawki mydłem i płukałam, płukałam i jeszcze raz płukałam. Taki spray z pewnością ułatwi życie mamom śliniących się pełzaków:)