Benefit Mama Sahara

Dobry biustonosz do karmienia to wydatek, w który powinna zainwestować każda karmiąca mama. Jeśli obawia się wydać trochę więcej niż zazwyczaj, powinna sobie uzmysłowić, że tylko w ten sposób może uzyskać produkt, który będzie jej odpowiadał. Decyzja o kupnie taniego stanika do karmienia, co prawda może ostatecznie być dobrze oceniona, jednak niestety dużo trudniej w takim wypadku o zadowolenie.

benefit mama saharaBenefit Mama Sahara to jeden z bardziej uniwersalnych modeli. Dostępny jest w klasycznym beżowym (cielistym) kolorze z delikatnym połyskiem satyny. Usztywniona miseczka, brak wzorów i koronek sprawia, że bieliznę można nosić właściwie do każdej bluzki, sukienki czy koszuli. Nic się nie odznacza: nawet grubsze wkładki laktacyjne pozostają niewidoczne. Biustonosz Benefit powstał w technologii bezszwowej, posiada fiszbiny i termicznie tłoczone miseczki. Dodatkowo regulowane ramiączka i wygodne zapięcie ułatwia karmienie maluszka.

benefit-sahara-regular-

Podstawowy plus to dobre wykonanie. Na szczęście model ten nie przypomina „babcinej bielizny” czy straganowych majtek. Jest estetyczny i stanowi kompromis między wygodą a pięknem. Z drugiej strony dla osób poszukujących oryginalnego stanika, z ciekawym wykończeniem, Benefit Mama Sahara może być propozycją zbyt banalną. Klasyka nie sprawdza się przecież zawsze, dlatego podejmując decyzję o zakupie, trzeba mieć tego świadomość.

Niestety są też pewne wady. Dość „gruba” miseczka jest niewygodna podczas układaniem jej pod biustem w trakcie karmienia. Na materiale o lekkim połysku łatwo tworzą się plamy z mleka, z tego powodu na początku laktacji stanik jest mało komfortowy w stosowaniu. Po jednym karmieniu może nie wyglądać za dobrze. Ponadto kokardka między miseczkami nie prezentuje się najlepiej. Biustonosz również wydaje się mieć lekko zaniżoną rozmiarówkę, jeśli chodzi o rozmiar pod biustem.

Cena około 90 -100 złotych.

Ogólna ocena:

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.