Bella Happy chusteczki nawilżane sensitive Aloe Vera

Chusteczki te poleca się dla dzieci o bardzo wrażliwej skórze. Produkt hypoalergiczny został wzbogacony w wyciąg z aloesu, który pielęgnuje i nawilża.

Oprócz czyszczenia można liczyć na to, że po użyciu chusteczek na pupie maluszka pozostanie delikatna ochronna warstwa, która zapobiega odparzeniom.

SONY DSCChusteczki nie mają w składzie mydła, alkoholu i substancji zapachowych, mimo to pachną dość intensywnie i w naszej ocenie nieprzyjemnie. Jednak zapach jest na tyle „nieinwazyjny”, że aby go poczuć, trzeba przystawić chusteczkę do nosa. W jednym opakowaniu znajduje się 64 chusteczek. Bella Happy chusteczki nawilżane sensitive kupimy w cenie 6,80 złotych. Nie jest to niska cena, biorąc pod uwagę inne produkty z tej kategorii dostępne na rynku.

SONY DSC

Chusteczki bella Happy są miękkie, elastyczne, bardzo łatwo można je wyciągnąć z opakowania. Są dosyć cienkie, ale mimo to dobrze oczyszczają. Minus za zapach i cenę.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Mloda Mloda

    Dla mnie te chusteczki mają bardzo chemiczny zapach. Dla was też?

  2. Maja_K Maja_K

    Tych chusteczek nie znam, ale jeśli chodzi o chusteczki do wrażliwej skóry, w pryzpadku mojego dziecka doskonale sprawdzają się Kindii Ultra Sensitive. które chronią przed podrażnieniami i odparzeniami i są bardzo delikatne. Chusteczka jest miękka no i oczywiście bezzapachowe, bez alkoholu i PEG, bez alergenów.