Bella Baby Happy NATURAL CARE żel do ciała i włosów 2w1

happyJako zadeklarowany absolutny fan Firmy Bella i jej marki Happy ze smutkiem muszę postawić drugą rysę na produktach polskiego producenta. Pierwszą rysą były wkładki laktacyjne Mamma. Drugą jest żel do mycia ciała i włosów dziecka Bella Baby Happy NATURAL CARE 2w1.

Na stronie producenta można dokonywać zakupów internetowych. Kuszą częste promocje i tzw. zestawy. Korzystając z jednej z propozycji, zakupiłam 4 paczki pieluch i żel do mycia ciała. Był więcej jak o połowę tańszy niż kupowany dotychczas Nivea Baby lub J&J.

Zalety

  • Bardzo ładne, estetyczne opakowanie z praktyczną pompką ułatwiającą dozowanie żelu.
  • Możliwość zastosowania zarówno do ciała jak i włosków dziecka.
  • Przebadany dermatologicznie.
  • Nie szczypie w oczy.
  • Bardzo ładny, delikatny zapach.
  • Główne składniki to oliwa z oliwek, ekstrakt z nagietka, wyciąg z kadzidłowca i masło Shea.

Wady

  • Bardzo trudno się pieni, przez co należy zużyć wielokrotnie więcej żelu do kąpieli niż w przypadku dotychczasowych mydełek
  • Jest gęsty, co również wpływa na wydajność.

Mimo iż liczba plusów jest większa, to jednak żel uważam za Rodzicielski KIT ze względu na niski komfort użytkowania, większe zużycie, a co za tym idzie mniejszą wydajność.

Nadal jednak pozostanę fanem marki Happy i firmy Bella. Cóż znaczą 2 małe ryski jeśli na co dzień używam diamentów?  :)

Mam na imię Julia. Jestem mamą dwóch żywiołowych księżniczek - Łucji i Barbary. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy jestem mamą z innej planety. Kocham swoje córki i właśnie dlatego stosuję dyscyplinę, okazuję miłość, ale też niezadowolenie. Uprawiam wariactwa, kiedy jest na to pora, a kiedy trzeba odsuwam je na bok żeby zrobić obiad czy wypić kawę. Nie stosuję tzw. bezstresowego wychowywania, bo jego "efekty" widziałam (i widzę) i odczułam w pracy zawodowej (od prawie dekady uczę dzieci w różnym wieku – od przedszkola po liceum i dorosłych, z różnych środowisk). Wychodzę z założenia, że człowiek musi poznać życie żeby wiedzieć z czym będzie się mierzył przez następnych kilkadziesiąt lat.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.