Będziesz chodzić…czyli Upsee

Diagnoza: „pani dziecko nie będzie chodzić” może wywołać szok, niedowierzanie, zaprzeczanie. Jak to? To niemożliwe. Dlaczego ja? Czy da się jakoś to zorganizować, czy dziecko będzie samodzielne, da radę sobie w bardzo wymagającym świecie? Czy choroba się cofnie? Czy jest to problem tylko tymczasowy?

oferta firmy

Problemy z chodzeniem mogą być spowodowane przez wiele czynników: choroby genetyczne, porażenie mózgowe, upadek, wypadek. Trudno wymienić wszystkie możliwe scenariusze. Nie sposób wszystkiego przewidzieć.

Tam, gdzie jednak pojawia się problem, obserwuje się cierpienia dziecka i uświadamia sobie własne potrzeby i marzenia, tam rodzi się kreatywność.

chodzidło

Linia produktów Firefly powstała…z potrzeby serca, umożliwienia dziecku jak najlepszego rozwoju. Produkty Firefly dedykowane są dwóm grupom dzieci w wieku od 1 do 3 lat oraz od 3 do 5. Specjalne wzmocnione nosidła-siedziska pozwalają na chodzenie w asyście rodzica oraz na w miarę „normalne” życie: dzięki nim maluch może usiąść na krześle, pobujać się na huśtawce, dotrzeć w miejsca, które dotąd były dla niego poza zasięgiem…

Upsee to specjalnie skonstruowane nosidło, które dzięki rzepom i zaczepom na nogach i w pasie pozwala na „chodzenie” dzieciom, które do tej pory były skazane na wózek.

Produkt ma być dostępny w sprzedaży od 7 kwietnia. Koszt 300 dolarów.

Więcej na ten temat.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. mama mama

    świetna wiadomość dla małych dzieci, które nie mogą chodzić i dla ich rodziców