Bathroom Babykeeper

1005588_477614132314758_472504593_nBathroom Babykeeper to specjalne nosidło, miejsce na „odłożenie” dziecka w publicznych toaletach oraz w każdym innym miejscu, w którym potrzebujemy dwóch wolnych rąk oraz poczucia bezpieczeństwa, że maluch nie zniknie nam z oczu, gdy my zajmiemy się na chwilę swoimi potrzebami. Nosidło mocuje się na drzwiach, nie zajmuje wiele miejsca. Może być również bez trudu przenoszone w damskiej torebce.

Jak myślcie hit czy kit? Produkt udziwniony, zbędny czy wart zakupu?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Mirka Jaworska Mirka Jaworska

    Już wiele lat temu – dziewiętnaście chyba, mówiła mi o tym” wynalazku” koleżanka, która 12 lat mieszkała we Francji. Tam stosowano „wynalazek” bardzo często. Mamą „wieszała” dziecko na drzwiach albo gdzie indziej, gdy sama coś robiła w domu. Dziecko miało inną perspektywę. Patrzyło na to co się dzieje nie z pozycji podłogi, ale półtora lub więcej metra. To powodowało, że było spokojne i rozglądało się ciekawie, nie marudziło. Wtedy wydawało mi się to kuriozalne! Takie wiszące dziecko – jak rzecz ! Ale teraz jestem innego zdania – fajne i w różnych sytuacjach przydatne! :) .