Basenik dmuchany żabka

Niewielki basenik z głową żabki i daszkiem w kształcie tęczy może być towarzyszem niejednej dziecięcej zabawy.

Zabawki do ogrodu INTEX Basenik Żabka  114 x 99 x 69 cm - 57416Basenik jest niewielki 114 x 99 x 69 cm , ale spokojnie wystarczy dla jednego dziecka, a w razie potrzeby i dwójki 3 latków. Podłoga zabawki jest pompowana , co sprawia, że maluch ma miękko i ciepło podczas zabawy w wodzie. Motyw kolorowej żabki zachęca malucha spędzania czasu w baseniku.

Dodatkowym atutem jest ochrona przed promieniami słonecznymi w formie tęczy, a więc dziecko jest mniej narażone na poparzenia słoneczne.

Basenik ma pojemność ok. 45 litrów a więc wystarczy trochę wody, by ochłodzić malucha w upalny dzień. Basenik jest doskonałym rozwiązaniem dla mniejszych dzieci  (jest płytki a więc bezpieczny), sprawdza się także w przypadku, gdy nie dysponujemy dużą ilością miejsca np na balkonie lub tarasie. Całość wykonana z dość mocnego materiału, w zestawie dołączona jest łatka w razie awarii. Cena ok 40-60 zł.

Ogólna ocena:

Wioleta 30-letnia mama trzyletniego Wojtusia. Absolwentka studiów pedagogicznych. Z zamiłowaniem pochłania wszelką wiedzę na temat wychowywania dzieci, gotowania oraz dziedzin kosmetyki. Zagorzała zwolenniczka karmienia piersią i jak najczęstszego chwalenia dzieci. Wyznaje zasadę: "Słuchaj dobrych rad, ale postępuj zgodnie z matczynym instynktem".

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.