Barbie tęczowe włosy – czy warto?

Barbie to kultowa zabawka. Dla jednych kontrowersyjna, dla drugich jedyna w swoim rodzaju. Na rynku istnieją różne rodzaje tych zabawek. Wśród nich szczególnie chętnie wybierana jest Barnie tęczowe włosy (Barbie® Rainbow Sparkle Hair Doll). Czym się wyróżnia? Dlaczego właśnie ona?

Przede wszystkim włosy!

Barbie tęczowe włosy

Dlaczego właśnie ta Barbie rozpala wyobraźnię wielu dziewczynek na całym świecie? Oczywiście ze względu na ekstra tęczowe włosy, które są bardzo kolorowe, prezentują naprawdę żywe barwy. Dodatkowo w dotyku są bardzo miękkie. I do tego są naprawdę długie.

Na samej górze włosy są białe, gotowe do samodzielnego ozdabiania. Jak? Na przykład korzystając ze specjalnego grzebienia z pojemnikiem brokatowym. Wystarczy po niego sięgnąć, nieco mocniej nacisnąć na rękojeść, by ozdobić włosy Barbie pięknym brokatem.

Barbie ma wielkie kolczyki, piękną tęczową bluzkę i stylową spódniczkę.

W zestawie dodatkowo są wygodna szczotka do czesania włosów, gumki oraz spineczki.

 

Zabawa ciągle na nowo

Włosy Barbie można myć, dzięki temu zabawa może odbywać się ciągle na nowo. To bardzo proste. Wystarczy trochę ciepłej wody, by usunąć nałożony na włosy brokat.

Długie włosy Barbie można także czesać, splatać, tworząc fantazyjne fryzury.

Koszt około 100 złotych. I co Wy na to?

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.