Bajkowy Londyn!

Podróże kształcą. Bawią. Pozwalają spędzać miło czas. Wszyscy to wiemy. Jednak gdy zaczynamy planować dłuższą wycieczkę z dzieckiem lub dziećmi, często zaczyna się kłopot: gdzie jechać, by było ciekawie, niebanalnie i by przy tym można było się czegoś nauczyć? Co robić, jeśli nie chcemy leniwego wypoczynku nad morzem „w wersji all inclusive”?

dsc_0255

Na to pytanie postanowiła sobie odpowiedzieć Sabina Kasoń, która zaczarowała nas swoim projektem: Projekt Londyn 2014. Sabina wraz z rodziną postanowiła stworzyć interaktywny przewodnik śladami  Misia Paddingtona, Harrego Pottera, Mary Poppins, Piotrusia Pana, 101 Dalmatyńczyków czy Sherlocka Holmesa. W ten sposób ma powstać przewodnik dostępny dla każdego – online. Zbiór rad, sugestii oraz ciekawych dodatków: dla dzieciaków do wykorzystania w trakcie podróży.

fot-art_sabina_studio_14

Pani Sabina z Rodziną

Jest kreatywnie? Jest, a do tego zwraca uwagę zaangażowanie całej rodziny w spełnienie marzeń i realizację planu. Już od roku trójka małych podróżników wraz z rodzicami zbiera materiały w pokaźnych segregatorach i planuje zwiedzanie.  Wszystko po to, by przetrzeć szlaki, docierając do nowych miejsc i zaprosić do ich zwiedzania kolejne osoby.

Chcecie wesprzeć ten projekt? Możecie przeznaczyć choćby złotówkę lub troszkę więcej i otrzymać kartkę wykonaną przez dzieci z podróży, ręcznie robioną bransoletkę lub maskotkę.  Szczegóły tutaj.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Karolina Karolina

    Bardzo ciekawe, to co się tutaj pojawia. Przykuwa bardzo uwagę i zachęca do dalszej lektury.

  2. Marysia Marysia

    Bardzo podoba mi się ta inicjatywa. Świetna babka, Mam nadzieję, że im się uda :)