BabyKick – licznik ruchów płodu

Niektórzy lekarze zalecają liczenie ruchów płodu. Najczęściej wskazują, by wieczorem położyć się na boku po zjedzeniu lub wypiciu czegoś słodkiego. Istnieją jednak inne metody na monitorowanie stanu dziecka w ciąży. Pomysłowi producenci stworzyli specjalne urządzenie, które ma liczyć kopniaki i przeciąganie maluszka.babykick

BabyKick to elektroniczne urządzenie, które zakupimy za 199 złotych. Można go stosować począwszy od 24 tygodnia ciąży. Oprócz tego, że monitoruje ruchy dziecka, dodatkowo rejestruje czynność skurczową macicy.

Urządzenie zostało zaprojektowane przez położnika. Według producenta pozwala zmniejszyć ryzyko urodzenia martwego płodu.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Nerisa Nerisa

    Pomysł fajny ale cena już nie bardzo. Przyznam szczerze, że w moim przypadku ciężko było liczyć kopniaki czy ruchy maluszka bo miał swoje momenty kiedy się ruszał. Tylko jest i druga strona medalu. Zestresowane mamy, które liczą ciągle ile razy się dziecko poruszyło a gdy jest mniej niż normalnie to wpadają w panikę i pędza do szpitala

  2. Gosia Gosia

    Gdzie takie coś można zakupic? Nigdzie nie mogę znaleźć :/