Babydream Sonnenspray

Kosmetyk zapewnia bardzo wysoką ochronę przed działaniem promieni słonecznych (50SPF – polecane zwłaszcza dla dzieci). Preparat jest wodoodporny, bez substancji zapachowych. Wzbogacony pantenolem i witaminą E.  Plus również za niską cenę oraz dobrą dostępność (przynajmniej w sezonie), w drogeriach Rossmann. Zaletą jest także dobra ochrona przed słońcem – i tylko ta cecha sprawiła, ze produkt nie dołączył do naszej listy rodzicielskich kitów.

thumb31_9104256To tyle o jego dobrych cechach. Pozostałe są znacznie gorsze.

Przede wszystkim minus za opakowanie. Naciśnięcie przekładki sprawia, że z dzióbka wylewa się mazistej konsystencji kosmetyk. Dozownik, który ma ułatwić aplikację jest kompletnie nieprzydatny. Dodatkowo często sprawia, że krem strzela i brudzi znajdujące się naokoło przedmioty. Nawet delikatnie manewrując przyciskiem, nie sposób uzyskać kosmetyku tyle, ile potrzeba.

Po nasmarowaniu ciało jest białe (trzeba długo masować, by kosmetyk się wchłonął). Na skórze pojawia się tłusty film. Naskórek się niemiło świeci. Efekt ziemistej, niezdrowej skóry nie jest wskazany, czy to w przypadku dorosłego, czy też dziecka.

Stosowaliście ten kosmetyk? Co o nim sądzicie?

Ogólna ocena:

 

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.