Babydream Feucht Comfort

Chusteczki Babydream to produkt dostępny w drogeriach Rossmann. Jego podstawową zaletą jest cena. Poza tym na plus trzeba zaliczyć podstawowe właściwości: w tym ładny, delikatny zapach. Jednak jest też ogromna ilość minusów…

Chusteczki ciężko się wyjmuje z opakowania. Zazwyczaj jednorazowo „wychodzi” kilka. Ponadto wadą jest również stopień nawilżenia, który należałoby ocenić jako niewystarczający. Wycieranie pupy przy ich pomocy to nie lada wyzwanie, często zamiast efektu oczyszczenia musimy się liczyć z rozmazaniem zawartości na skórze dziecka. Tym sposobem trzeba zużyć więcej chusteczek, niż w przypadku wyrobu innych marek. Nie można nie wspomnieć o „toporności”, „sztywności” czy braku wystarczającej delikatności.

babydreamChusteczki są małe, cienkie, a przy tym łatwo się rozciągają, co utrudnia manewrowanie nimi i oczyszczanie skóry. Wrażliwszą skórę malucha mogą nawet podrażnić.

Chusteczki Babydream to produkt, któremu wiele brakuje do ideału, a nawet klasy średniej. Jest nieekonomiczny, mimo że dostępny w niskiej cenie.

Ogólna ocena

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. monika06 monika06

    no tak…..mialam z nimi kontakt, jak dla mnie ani dobre ani zle, najwazniejsze ze nie uczulaja mojej corki tak jak inne znanych marek, moze dlatego ze wlasnie nie sa zbyt mokre a raczej suche;( ogolnie ich zakup srednio sie oplaca, dla malych dzieci raczej bym nie polecala-nie radza sobie za dobrze z czesta, rzadka kupka;(