Baby Mop

Małe dzieci raczej nie pomagają w porządkach. Wręcz przeciwnie, po ich pojawieniu się dotąd uporządkowany dom zmienia się często nie do poznania. Czasami chwilowo, ale niekiedy pedantyczni rodzice muszą siłą rzeczy trochę zrezygnować ze swoich potrzeb. Tym bardziej może zaskakiwać ten produkt: ubranko dla raczkującego malucha ze specjalnymi „froterkami”, chłonnymi materiałami w okolicy ramion oraz nóg.

Czy produkt ten traktować na poważnie, czy raczej z dystansem? Sami zdecydujcie! baby mop

Baby Mop ma skutecznie zebrać brud i kurz z podłogi.  Producent zachęca do zakupu, wskazując, że w ten sposób można zaoszczędzić na kosztach sprzątania domu.

Koszt 40 dolarów.

 

 

 

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. Mama Mama

    Cytuję. : Baby Mop ma skutecznie zebrać brud i kurz z podłogi. Jaki normalnie myślący rodzić pozwoli dziecku raczkować po brudnej podłodze. Przecież wiadome jest nie od dziś, że taki Maluch bierze do ust wszystko co spotka na swojej drodze, nie ważne czy byłby to chrupek kukurydziany, biszkopt, czy kłębek brudu z podłogi. Można to wziąć jedynie za żart.:)

  2. HelowaMama HelowaMama

    To całkiem zabawne urządzenie. Pod warunkiem,że potraktujemy je z przymrużeniem oka:)