Baby Cap Higiena uszka maluszka

Produkt Baby Cap dedykowany dla dzieci od trzeciego miesiąca życia to absolutnie wygodny, prosty w stosowaniu, a jednocześnie szalenie innowacyjny produkt, który pozwala zadbać o higienę małego dziecka. Trudno znaleźć inną propozycję na rynku, która by powielała ideę tego produktu – bezpiecznego oczyszczania uszek oraz dbania o ich sprawne funkcjonowanie i ochronę.

Babycap-higiena-uszka-main

Co prawda Baby Cap higiena uszka maluszka to produkt, bez którego można wyobrazić sobie opiekę nad maleństwem, ale jest to jednocześnie świetnie pomyślane rozwiązanie, które wiele ułatwia.

Baby Cap

Po pierwsze ciekawa forma podania – wygodna 15 ml buteleczka zakończona specjalnym aplikatorem, umożliwiającym łatwe naniesienie produktu.

Po drugie to w 100% naturalny produkt, który pozwala usunąć nadmierną woskowinę uszną odpowiedzialną za pogorszenie słuchu, częste infekcje u dzieci (zwłaszcza kaszel) czy dyskomfort.

Po trzecie Baby Cap oprócz tego, że usuwa nadmiar woskowiny, to wspomaga również procesy samoregulujące, które umożliwiają malutkiemu organizmowi regularne oczyszczanie uszu.

Po czwarte produkt jest bardzo wygodny w stosowaniu, dla dziecka bezbolesny i niewiążący się z żadnym dyskomfortem. Można go używać na siedząco, stojąco i leżąco.

Po piąte preparatu nie trzeba stosować codziennie, tylko raz w tygodniu, co również ma wpływ na jego wygodę używania.

Baby Cap

Do zestawu została dołączona specjalna myjka, idealna na palec, ułatwiająca oczyszczanie uszka maluszka.

Baby Cap higiena uszka maluszka

Myjkę zaleca się wyprać przed użyciem i za każdym razem, gdy zostanie użyta. To nieco utrudnia korzystanie ze środka, ale można również do oczyszczania uszka użyć zwykłego jednorazowego gazika.

Polecamy!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Mariola Mariola

  hmmm fajny produkt chociaz mysle tak jak Ty raczej nie jest niezbedny

 2. Anka Anka

  chyba bym sie wsciekla jakbym miala to male cos myc za kazdym razem…;)
  ale rzeczywiscie produkt ciekawy

 3. agnes agnes

  Znam uzywam i polecam. Dla mnie tez HIT

 4. Maryska Maryska

  oooo
  ciekawy produkt nie słyszałam o nim

 5. joanka joanka

  Nie widzialam ze sa takie produkty do pielegnacji uszek maluszka
  fajnie ze o tym napisaliscie

 6. daria daria

  Kupiłam i potwierdzam – super i prosto się stosuje
  jesteśmy zadowoleni :)

 7. mama mama

  Za Waszą namową kupiłam. Moja czterolatka ostatnio narzekała ze swedzi ja uszko, tam w srodku jak mowila i po psiknieciu przestala juz marudzic

 8. Kinia Kinia

  rzeczywiscie nie slyszlama o takim produkcie, ciekawe to to

 9. kazimiera kazimiera

  bardzo fajny produkt + świetna jest ta myjka !