„Babcia Dziergajka” Margarett Borroughdame. Patronat Sosrodzice.pl

„Babcia Dziergajka” autorstwa Margarett Borroughdame to ciepła opowieść wierszem dla najmłodszych. Mimo swoich niewielkich rozmiarów i pozornej prostoty, dotyka przeróżnej tematyki: opowiada o pasji, miłości, przemijaniu. Na kilku kartach przypomina o tym, co w życiu najważniejsze.Polecamy to wydanie wszystkich rodzicom, nauczycielom i dziadkom, którzy szukają mądrych i pięknych opowieści dla dzieci.

Na uwagę zasługuje również świetna oprawa graficzna. Jeśli lubicie z dziećmi oglądać piękne ilustracje, zachęcamy do zapoznania się z tą opowieścią.

„Babcia Dziergajka” to pełna humoru, ciepła i miłości oraz zadumy wierszowana historia o niezwykłej babci, która nietuzinkowo – bo poprzez swoje oryginalne hobby – wyrażała miłość do bliskich. Czy bliskim to się podobało? Co to była za pasja? Dowiecie się z książki! Margarett Borroughdame pokazuje w niej, że w życiu nie liczą się stereotypy i tradycyjny podział ról społecznych na żeńskie i męskie, jak wielką siłą mogą być pasja i hobby i jaką moc ma miłość, która nie zna granic przestrzeni ani czasu. Autorka w subtelny i refleksyjny sposób dotyka tematu przemijania i pożegnania z bliskimi. Wiersz kończy się optymistyczną puentą, która pomaga dzieciom zbudować pozytywny obraz świata – magia uczuć i nasze codzienne dokonania to ślad, który po sobie zostawiamy. Książka zachęca do rozmowy z dziećmi na trudne tematy. Napisana pięknym językiem, pełnym plastycznych opisów, kształtów, kolorów i sytuacji, zilustrowana z klasą i humorem!

Gorąco zachęcamy do przeczytania książki i przyjaźni z Babcią Dziergajką! Portal SOS Rodzice.pl patronuje pierwszemu wydaniu książki.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.