Angielski online dla całej rodziny to świetny pomysł – sprawdź dlaczego?

Inf. prasowa komentarzy: 0

Wzajemna mobilizacja do nauki języka angielskiego może przynieść pozytywne efekty, których się nie spodziewamy. Samodzielna nauka nie zawsze nam wychodzi, często zapominamy o zadaniach domowych, rozpraszamy się, nie potrafimy poradzić sobie z materiałem lub brak nam motywacji. Gdy podejmujemy wyzwanie i uczymy się razem z bliskimi osobami, wraz z członkami rodziny, to łatwej przyswajamy język i zawsze mamy z kim powtarzać słownictwo i się go uczyć. Zobacz, jakie są inne plusy nauki angielskiego z całą rodziną.

Interaktywna nauka angielskiego dla Ciebie i Twoich bliskich

Jeśli zależy nam na opanowaniu języka angielskiego przez członków naszej rodziny, to warto pokusić się o rozpoczęcie nauki w internetowej szkole języka angielskiego. Szkoły takie jak Tutlo.com: https://pl.tutlo.com/, dają możliwość nauki angielskiego od podstaw dla dorosłych i dla dzieci. Przewaga tego typu nauczania nad stacjonarnymi placówkami jest ogromna przede wszystkim dlatego, że nie musimy jeździć na zajęcia stacjonarne. Każdy z domowników może też wybrać, kiedy chce się uczyć i jaki materiał będzie szlifował. A to nie wszystko. Tutlo daje możliwość założenia konta rodzinnego. Co to oznacza? Pakiet taki pozwala uczyć się wielu osobom, ale sama nauka jest tańsza niż lekcje indywidualne.

Co daje nauka angielskiego wraz z rodziną?

Jeśli przeanalizujemy możliwości oferowane przez szkołę online, to szybko zauważymy, jakie są plusy tego rozwiązania. Po pierwsze dostęp do platformy językowej otrzymuje każdy członek rodziny, co sprawia, że nie mamy problemu z wyborem odpowiednich zajęć dla każdego domownika – dla wszystkich dostępna jest cała oferta. Lekcje prowadzone są na różnych poziomach dopasowanych do naszych wymagań i oczekiwań. Dzięki temu rozwiązaniu dzieciaki mogą uczyć się angielskiego od podstaw, a rodzice na przykład przygotowywać do certyfikatu lub zdobywać wiedzę z zakresu angielskiego dla biznesu. Niezależnie, który z domowników się uczy, lekcje zawsze odbywają się metodą jeden na jednego, co daje optymalne wyniki nauczania. Dużym plusem jest możliwość konwersacji z naszym nauczycielem z dowolnego miejsca. Do przeprowadzenia lekcji potrzebujemy jedynie komputera lub tabletu oraz dostępu do internetu. 

Wiele kursów w jednym miejscu 

Wybierając szkołę Tutlo, rodzice sami mogą zdecydować, które bloki są najważniejsze dla nich i ich dzieci. Wśród kursów znajdują się: General English, Business English, Grammar, Junior czy też Kurs Praktyczny. U nas każdy znajdzie swojego ulubionego lektora, z którym będzie mu się najłatwiej uczyło. Dodatkowo rodzice mogą też kontrolować postępy swoich pociech oraz otrzymają informację, ile czasu tygodniowo ich dzieci poświęciły na naukę języka. 

Wspólna nauka i powtarzanie 

Warto dodać, że chociaż lekcje odbywają się metodą jeden na jednego, to warto skusić się na rodzinne powtarzanie i utrwalanie języka. Możemy raz na tydzień organizować zabawy językowe, na przykład grać z naszymi dzieciakami w Monopol i podczas rozgrywki trzymać się ściśle komunikacji jedynie po angielsku. Oczywiście możemy też znaleźć inne zabawy, które będą wykorzystywały słowa i gramatykę, która już przerobiliśmy. Nic nas nie ogranicza. No, może jedynie nasza wyobraźnia. Jeśli nie mamy pomysłu na to, jak zrobić taką powtórkę, to bez problemu możemy poprosić o pomoc jednego z lektorów podczas naszych zajęć. Nikt nie odmówi nam pomocy i przygotowania odpowiednich zabaw. Powodzenia w nauce. 

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.