Aktywne kubeczki Playgro

Bardzo prosta zabawka o wielu możliwościach. Wykorzystująca upodobanie dzieci do przelewaniu płynów, przesypywania piasku, wkładanie jednego przedmiotu do drugiego, układania, segregowania, budowania wież oraz innych konstrukcji. Pozornie nijaka i banalna, jednak w praktyce mająca wiele zalet. Pozwalająca na kreatywną zabawę o wielu możliwościach.

i-playgro-aktywne-kubeczki-my-first-180269Zabawką mogą bawić się już półroczne dzieci. Górnej granicy w mojej ocenie nie ma. Kubeczkami równie często bawi się dwuletnia córka, jak i odwiedzające ją starsze dzieci.

Kubeczkami można bawić się na podłodze, w wannie, w piasku, na wiele sposobów. Posiadają otwory, dzięki czemu zabawa nimi staje się jeszcze ciekawsza.

Aktywne kubeczki są trwałe i właściwie niezniszczalne. Ponadto plus za poręczność oraz ciekawe kolory.

Cena około 15 złotych.

Podobny produkt dostępny jest w ofercie innych marek. Na rynku można również znaleźć kubeczki różnych kształtów i wielkości.

Polecam!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie.W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ewa ewa

  Kubeczki są super moja córka ma podobne 7 sztuk za 9.90 bawi sie nimi bardzo w wodzie, na podłodze bardzo długo potrafi sie nimi bawić. Polecam.

  • Dorota Dorota

   Proste zabawki są najlepsze. Zgadzam się :)

   • ewa ewa

    Najlepsze są teraz moje pojemniki na żywność odkryła w której szufladzie są i mam ją z głowy na godzinę :) ala i jeszcze pokrywki od słoików też ją długo zajmują :)

 2. Koza w rajtuzach Koza w rajtuzach

  Mam podobne i moje dzieci też lubią się tym bawić, też polecam. Nie ma co przepłacać za grające cuda :)