Akademia Umysłu Junior Zima: wyniki

Zapraszamy Was na konkurs organizowany z wydawcą serii Akademia Umysłu Junior. Tym razem w zabawie do wygrania 5 gier Akademia Umysłu Junior Zima.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie?

 • Należy kliknąć na niżej znajdujące się pole „weź udział w konkursie”.
 • Następnie korzystając z formularza, odpowiedzieć na pytanie: Czego mogą nauczyć gry komputerowe dla dzieci?
 • Po odpowiedzi na pytanie na tablicy uczestnika zabawy wyświetlony zostanie link do wpisu konkursowego.

Zabawa trwa od 13.12.2012 do 03.01.2013 roku. Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

akademia-umyslu-junior-zima-pc-b-iext6194426Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów. Dedykowane są dzieciom w wieku 6 – 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach.

Część ZIMA nawiązuje do świątecznego, noworocznego, zimowego klimatu. Zawiera 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami.

Dodatkową zaletą są ćwiczenia ruchowe (!). Gdy program uzna, że dziecko zbyt długo siedzi przed komputerem, automatycznie uruchamia animowanego ludzika, który zachęca do krótkiej gimnastyki.

Na stronie na stronie www.akademia-umyslu.pl dostępne są do pobrania darmowe wersje startowe programów Akademia Umysłu JUNIOR, pozwalające zapoznać się z programem.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. monika06 monika06

  znowu ciekawy konkursik;)
  a nagrody bardzo kuszące;)))

 2. sosrodzice sosrodzice

  W konkursie wyróżnione zostały odpowiedzi: p. Wiktorii Kajdanowicz, p. Magdaleny Stolarczyk, p. Sławomira Szabrańskiego, p.Ewy Frąckiewicz, p. Dominiki Samul.

 3. Marlena Marlena

  Witam serdecznie. Z ogromną przyjemnością chciałabym polecić Państwu niesamowity program dla dzieci „Akademia Umysłu Junior- Zima. Jest to idealny prezent na Mikołaja czy pod choinkę dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Miałam okazję go przetestować wraz z moją pięcioletnią siostrzenicą i zrobił on na nas niesamowite wrażenie. Akademia Umysłu ćwiczy pamięć i koncentrację, uczy poprzez świetną zabawę, dzieciaki są zachwycone! Program motywuje dzieci poprzez zawarte w programach niespodzianki, które są nagrodą za prawidłowe wykonanie całego ćwiczenia (puchar, złoty medal). Zadania są bardzo zróżnicowane, zawierają elementy edukacyjne, niesamowite efekty dźwiękowe oraz fascynująca oprawa graficzna. Gorąco polecam!

 4. magdalena majchrzak magdalena majchrzak

  czegomoga nauczyc dziecka gry rozwijania sie w prawidlowy sposob ze moze rozwijac swoj umysl i wiedze