ABCDerm Peri Oral Biodermy na krostki wokół ust i okołoustne zapalenie skóry

Skóra wokół ust u dzieci jest szczególnie wrażliwa i narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Nic dziwnego – najmłodsze dzieci poznają świat, badając go ustami. Zmysł smaku jest najlepiej ukształtowany i to on dominuje w pierwszym roku życia.

Problemem jest również ślinienie spowodowane przez ząbkowanie. Dzieci, którym wychodzą zęby często wpychają palce do ust – co nie poprawia sytuacji podrażnionej skóry. Na naskórku ujawniają się również wszelkie predyspozycje genetyczne – do atopowego zapalenia skóry czy łojotokowego zapalenia skóry.  Skóra może gorzej wyglądać w tym miejscu także w trakcie infekcji, gdy dziecko ma katar…

Często problemem staje się okołoustne zapalenie skóry.

Okołoustne zapalenie skóry

Okołoustne zapalenie skóry

Bioderma proponuje krem ABC Derm Peri Oral, który polecany jest na podrażnioną skórę wokół ust dla niemowląt, małych dzieci i dorosłych. Krem  według zapewnień producenta skutecznie nawilża, oczyszcza i odnawia podrażniony naskórek.

Do jego produkcji wykorzystano opatentowany kompleks AMYLPRIV, który działa na zawartą w ślinie amylazę, mogącą podrażniać delikatną skórę. Poza tym do produkcji wykorzystano znane składniki – wazelinę i parafinę o działaniu ochronnym. Kojąco na skórę wpływa również alantoina i D-Panthenol.

Krem nie zawiera parabenów, jest bezzapachowy i hipoalergiczny.

Jak nasze wrażenia?

Plus za dobrą konsystencję. Krem łatwo się rozprowadza. Szybko się wchłania i co najważniejsze działa.

SONY DSCSONY DSC

Po jednej aplikacji zmiany są dużo mniejsze, a to jest dobra wiadomość, bo formuła jest wolna od wszelkich „mocnych” chemicznych składników, typu kortykosteroidy.

Krem nie jest najtańszy (około 40 złotych), ale warto rozważyć jego wybór.

SONY DSC

 

 

 

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jestem mamą. Normalną, nie wpatrzoną przez cały dzień w dziecko, ale myślącą o prawdziwym dobru całej rodziny. Uczę się, jak kochać siebie i innych. Wiem, że mogę to osiągnąć jedynie wtedy, kiedy będę łączyć kilka ról.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.