3Doodler pisak do rysowania w powietrzu

To niewyobrażalne, ile potrafi ten pisak. Jeśli producent mówi prawdę, produkt ten jest wręcz niezastąpiony w kreatywnej zabawie.

3dootler

3Doodler przygotowany jest do rysowania w każdej płaszczyźnie, nawet w powietrzu. Dzięki temu, że wykorzystuje między innymi technikę stosowaną w drukarkach 3D, w rękach nawet niedoświadczonej osoby daje niewyobrażalne możliwości. Gdy pisak chwyci artysta, można liczyć na prawdziwe arcydzieła. Wszystko za sprawą tworzywa sztucznego (ABS), które podczas topnienia i twardnienia pozwala narysować obiekty niemal każdego typu, a nawet je przenosić, bawiąc się na wiele sposobów i bez końca.

Pisak można zamówić i nabyć przez system: Kickstarter.com. Przesyłka dotrze niemal do każdego punktu na świecie. Dzięki aukcjom, można często nabyć pisak za kilka-kilkanaście dolarów, co można uznać, że jest ceną bardzo kuszącą.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  1. JJ JJ

    Wygląda niesamowicie!!!!