„30 pomysłów na spacer w Warszawie”

Wielu dorosłych ma piękne wspomnienia z rodzinnych spacerów. Z czasów, kiedy niedzielna wędrówka po parku lub centrum miasta była obowiązkiem. Dzisiaj tradycja wspólnego spacerowania ma się różnie: niektórzy rodzice nadal ją praktykują, inni niekoniecznie, w zamian wybierając rozrywkę w czterech ścianach.

Jak jednak zamienić zwykły spacer w niesamowitą przygodę? Wydawnictwo Sierra Madre w 2012 roku przygotowało ciekawy przewodnik po Warszawie w formie kart z informacjami o atrakcjach w poszczególnych częściach miasta, połączeniach komunikacyjnych, miejscach, w których można zaplanować sobie przerwę na filiżankę kawy lub herbaty. Produkt ten w połączeniu z niewielką mapą tworzy ciekawą pozycję, która dobrze, gdyby stała się inspiracją do wydawcy dla stworzenia podobnych przewodnikach po innych miastach Polski.

30 pomysłówKażda karta, a jest ich 30, jest kolorowa i ciekawie graficznie zaprojektowana. Na jednej stronie znajduje się obrazek ilustrujący daną atrakcję, na przykład Bibliotekę UW, Ogród Saski, Nowy Świat, Park Ujazdowski, oraz informacja o tym, ile czasu trzeba zarezerwować sobie na spacer w danym miejscu: czy jest to obiekt całoroczny, czy otwarty sezonowo. Na odwrocie znajdują się informacje dotyczące tego, czy wstęp jest płatny. Wydawca odsyła również do stron internetowych obiektów (z aktualnymi informacjami o obiekcie). Pozostałą część wypełniają informacje w formie ciekawostek, z zadaniami do wykonania, sugestiami, co w danym miejscu warto zobaczyć. Na samym dole znajdziemy informacje dotyczące sposobu dotarcia na miejsce (linie autobusowe).

Zalety:

  • podręczna forma kieszonkowa,
  • 30 kart z ciekawymi pomysłami oraz mapa Warszawy,
  • możliwość zabrania ze sobą tylko wybranych kart,
  • z kart może korzystać dorosły, jak i maluch,
  • doskonałe wykonanie: dobry papier,
  • gruba tektura wykorzystana do produkcji przewodnika (kieszonki, w której się mieści).

Dla dzieci od 3 do 8 lat

Cena około 35 złote.

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.