5 sposobów, jak oryginalnie poinformować najbliższych o płci dziecka

Tort ujawniający płeć dziecka

Innym sposobem, mającym długą tradycję na zachodzie, jest organizowanie specjalnych przyjęć: gender reveal party, podczas których najważniejszym punktem programu jest ujawnienie płci dziecka (więcej na ten temat tutaj). Odpowiedź na pytanie, jakiej płci dziecko się urodzi, może być ukryta w środku tortu: na przykład w kolorze kremu, ale również być jasna na pierwszy rzut oka. Poniżej propozycja tortu: ciasto można wykonać samodzielnie lub zlecić jego przygotowanie.

400726_200005866817218_736100052_n

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Piotr Piotr

  Najlepszy pomysl z balonem, bezsprzecznie. Szkoda, że my już nie wykorzystamy ;)

 2. monika06 monika06

  rzeczywiscie oryginalne, choc dla mnie troche takie na nie

 3. Mysza Mysza

  Super pomysły :) Bluzka świetna

  • aga aga

   tak, faktycznie, świetne pomysły! ale ten z koszulką zdecydowanie najlepszy! balony troszkę drastyczne jak na mój gust ;)

 4. aga aga

  no czego to ludzie nie wymyślą! :D sposób z balonami troszkę drastyczny – ktoś moze się wystraszyć wybuchu :) ale za to wszyscy zwrócą uwagę ;) ale koszulka też mi się podobała :)

  • spa spa

   jakiego wybuch…? przeciez on go nawet nie nadmuchał… widzicie wybuch? a moze to p Macierewicz się udziela na forum? Słyszał strzały???