5 sposobów, jak oryginalnie poinformować najbliższych o płci dziecka

Chwila, kiedy informujemy najbliższych o ciąży to niesamowity moment, często wzruszający, zaskakujący i pełen emocji. Kolejnym równie ważnym wydarzeniem jest podzielenie się informacją o płci dziecka. Można o tym powiedzieć w kilku słowach, ale można też inaczej: kreatywnie. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji.

Balony

Tak jak na poniższym zdjęciu przyszli rodzice przekazują informację w formie krótkiej inscenizacji. Wystarczą dwa balony w dwóch barwach. Potem dmuchanie, trzymanie wszystkich w napięciu, a dla większego wrażenia na końcu może być „buum”.

1045141_486485941430992_127605975_n

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Skonsultuj się z lekarzem.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. Piotr Piotr

  Najlepszy pomysl z balonem, bezsprzecznie. Szkoda, że my już nie wykorzystamy ;)

 2. monika06 monika06

  rzeczywiscie oryginalne, choc dla mnie troche takie na nie

 3. Mysza Mysza

  Super pomysły :) Bluzka świetna

  • aga aga

   tak, faktycznie, świetne pomysły! ale ten z koszulką zdecydowanie najlepszy! balony troszkę drastyczne jak na mój gust ;)

 4. aga aga

  no czego to ludzie nie wymyślą! :D sposób z balonami troszkę drastyczny – ktoś moze się wystraszyć wybuchu :) ale za to wszyscy zwrócą uwagę ;) ale koszulka też mi się podobała :)

  • spa spa

   jakiego wybuch…? przeciez on go nawet nie nadmuchał… widzicie wybuch? a moze to p Macierewicz się udziela na forum? Słyszał strzały???

 5. therher therher

  Żenująca dziecinada. Natomiast moje dziecko o czymś takim usłyszało, i chce żebym w podobny sposób poinformowała je o płci brata lub siostry. No to grzebię się w bzdurach. Dla dorosłych – nie wyobrażam sobie.