100% organicznych owoców – Clearspring Organic 100% Fruit on the go

Wybierając się w podróż, czy tę większą – na wakacje, czy też po prostu na krótką wycieczkę, warto mieć przy sobie coś smacznego i zdrowego. Najlepiej jeśli pod ręką znajdzie się przekąska, która nie tylko nasyci mały głód, ale również niewielkie pragnienie. Idealnie jeśli będzie również wykonana z najlepszych produktów, łatwa w przechowywaniu i transporcie. Za dużo wymagań? Nie da się mieć wszystkiego?

Niekoniecznie. Takie są właśnie produkty z kategorii 100% Fruit on the Go, które w Polsce dystrybuuje Hurtownia Produktów Ekologicznych Ekowital.

NN311-FOTG-Apple-_-Mango-02_1024x1024

Małe przekąski w wygodnym woreczku, zamykane w taki sposób, że można je otwierać i zamykać, bez obawy, że coś się rozleje. Niewielka zawartość – 100 gramów idealna na jedną wyprawę w plener. Zawartość można zjeść samodzielnie poprzez wyciskanie owoców z woreczka wprost do ust, można nią również polać przygotowaną kaszkę czy deserek. W każdej wersji wypada bardzo smacznie!

Bardzo wielki plus za skład.

Same owoce, bez cukru, słodzików, jakichś zbędnych dodatków. W wersji smakowej jabłko i mango mamy 80% jabłka i 20% mango. Wszystkie produkty pochodzą z upraw ekologicznych.

SONY DSC

nasze opakowanie

Najważniejsze dla dzieci, że są smaczne. Nasze córki zapytały po zjedzeniu – „mamusiu, będziesz kupować to częściej?”.

SONY DSC

skład

To najlepsza rekomendacja i dowód na to, że do owoców naprawdę nie trzeba dodawać nic. Same w sobie są smaczne. Idealne. Podoba nam się to, że producent nie poprawia natury i tworzy bardzo praktyczny i smaczny produkt. I za to HIT!

Jesteś producentem, dystrybutorem tego produktu? Możesz pobrać powyższą grafikę i fragment recenzji, umieszczając je wraz z odnośnikiem u siebie na stronie. W razie pytań prosimy o kontakt - kontakt@sosrodzice.pl.

Kobieta, żona, matka. Po krótkim zastanowieniu - właśnie w takiej kolejności. Nie lubi przesady oraz forsowania tylko jednego trendu w wychowaniu.

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

 1. ana ana

  wyglądają super

 2. mama Karola mama Karola

  Chętnie wypróbuję też bardzo zwracam uwagę na jakość

 3. Milena Milena

  Bardzo lubię takie kieszonkowe produkty są bardzo praktyczne w podróży

 4. zuzla zuzla

  fajne iipraktyczne