Spotkanie dla przyszłych i obecnych rodziców już 15 września w Starym Browarze

W Słodowni poznańskiego Starego Browaru odbędą się już po raz drugi bezpłatne warsztaty adresowane do obecnych i przyszłych rodziców. Organizatorkami cyklu są dwie blogerki, autorki bloga www.aktywne-mamy.pl, które starają się propagować świadome i aktywne macierzyństwo. Takie spotkanie to dobra okazja, by porozmawiać ze specjalistami z różnych dziedzin, nauczyć się nowych umiejętności, zweryfikować swoją wiedzę, sprawdzić teorię w praktyce.

AktywneMamy_08

— Kiedy młoda kobieta zostaje mamą po raz pierwszy, w głowie ma natłok wielu wiadomości. Jedno mówi jej mama i niekiedy babcia, co innego koleżanka, a jeszcze inaczej piszą w internecie. Skąd ma wiedzieć, co jest dobre, a co niekoniecznie, które metody zastosować i co rekomendują specjaliści — mówi autorka bloga i organizatorka wydarzenia. — W taki sposób zrodziła się idea zorganizowania warsztatów. Na blogu dużo piszemy o macierzyństwie, jednak to nasz subiektywny punkt widzenia, nasze doświadczenia. A niedoświadczonym rodzicom potrzeba także eksperckiej, fachowej porady — dodaje.

Na spotkaniu obecny będzie doradca laktacyjny, adwokat, który udzieli porad z zakresu prawa pracy, odbędzie się pokaz ćwiczeń dla kobiet w ciąży i po porodzie, można będzie porozmawiać o diecie w ciąży oraz żywieniu niemowląt i dzieci. Organizatorki przewidują także atrakcje dla najmłodszych uczestników – strefę zabaw dla dzieci, kulinarne degustacje,  konkursy z nagrodami, rodzinną sesję fotograficzna i wiele innych atrakcji.

Na warsztaty można zapisać się na stronie www.aktywne-mamy.pl/ pod linkiem http://aktywne-mamy.pl/rejestracja-na-event-15-wrzesnia-w-poznaniu/

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze