Rusza Plebiscyt Perły mama:Du! Wybierzmy wspólnie bohaterów, którzy działają na rzecz dzieci

Codziennie tysiące ludzi w Polsce pomaga dzieciom i rodzinom. Dzięki nim nasze życie jest lepsze, prostsze i bardziej świadome. Niestety, nikt nie zauważa tych cichych bohaterów, nikt ich nie docenia. Chcemy to zmienić!

W tym roku rusza plebiscyt Perły mama:Du. Na gali w listopadzie przyznamy statuetki w 6 kategoriach.

Ta nagroda będzie dowodem uznania za pracę na rzecz dzieci i rodziców. Przyznawana przez czytelników, znanych blogerów, redakcję serwisu oraz postaci ze świata mediów związane z rodzicielstwem.

52d235f140384ebe2318ecec54351e02,640,0,0,0

Nagradzamy inicjatywy, instytucje i osoby, które w tym roku zrobiły na nas szczególne wrażenie. Doceniamy innowacyjność oraz zrozumienie potrzeb rodzin. Perły mama:Du pomagają budować wizerunek mądrego doradcy, wspierającego działania prorodzinne.

Zapraszamy Państwa do przesyłania swoich nominacji. Spośród wszystkich zgłoszeń zostaną wybrane te, które wejdą do drugiego etapu plebiscytu*. Każdy nominowany ma szansę wygrać statuetkę Pereł mama:Du.

Swoje zgłoszenia należy przesyłać do 30.09.2016 r. do godz. 10:30, na adres perly@mamadu.pl

Pokażmy, że rodzice mają głos!

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze