I etap plebiscytu “Perły mama:Du” za nami. Teraz, to od was zależy kto zwycięży!

Chcemy, żeby ta nagroda była dowodem uznania za pracę na rzecz dzieci i rodziców, podziękowaniem za ich niezwykłe działania i ponadprzeciętne zaangażowanie. Są to instytucje, organizacje ale też przede wszystkim jednostki, które śmiało możemy nazywać bohaterami.

Pomysły, sugestie, nazwiska kandydatów, zgłaszaliście wy, drodzy czytelnicy, za co bardzo serdecznie wam dziękujemy!

Zebraliśmy, policzyliśmy i dzięki temu udało nam się wyłonić tych, których uważacie na naprawdę wyjątkowych. Teraz, ponownie zwracamy się do was z prośbą o pomoc w wyborze Perły, wśród pereł. Wiemy , że nie będzie to łatwe, dlatego nie moglibyśmy podejmować tej decyzji samodzielnie. To wasze zdanie, jest dla nas najważniejsze i to wy wiecie, kto najbardziej zasługuję na zwycięstwo w swojej kategorii.

mamadu

NOMINOWANI W PLEBISCYCIE PERŁY MAMA:DU

Inicjatywa rodzinna

Program 500 +, Szlachetna Paczka, Program Maluch, Szkoła rodzenia Miś Kuleczka, akcja „Ośmiorniczki dla wcześniaków”.

Fundacja

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja Ewy Błaszczyk Akogo?, Fundacja Mam Marzenie, Fundacja Siepomaga, Fundacja Rodzić Po Ludzku.

Człowiek roku

Jurek Owsiak, Anna Chwałek, Filip Chajzer, Marek Michalak, Kamil Nowak – Blog Ojciec.

Start-up

Szkoła rodzenia Prenalen, Startup Weekend Kids, MotoMums, DrOmnibus, Migam.pl.

Kampania społeczna

Kampania “Sekret”, Kampania “Dałam życie – umrę z głodu”, Kampania “Lekki Tornister”, Kampania “HejtStop”, Kampania “Kochasz, powiedz STOP wariatom drogowym”.

Miejsce przyjazne dzieciom

JuraPark – Bałtowski Kompleks Turystyczny, Klubokawiarnia FIKA w Lublinie, Wrocławski Park Wodny, MAKADEMIA – Mokotowska Akademia Kultury , TULI LULI – Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny.

GŁOSOWANIE

Głosować możecie w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć w naszą ankietę. Kilka sekund i już będziemy wiedzieć, kto według was najbardziej zasługuję na Perłę mama:Du. Pomóżcie nam wybrać!

Ankieta Perły mama:Du

Każdy kto ją wypełni i dodatkowo odpowie na pytanie „Napisz kto dla Ciebie jest perłą”, ma szanse wygrać zabawki dla swojego malucha. Wybierzemy najciekawsze odpowiedzi i prześlemy nagrody, pod warunkiem, że nie zapomnicie wpisać swoich danych kontaktowych.

Więcej na ten temat

Jesteśmy tu dla Ciebie. Podejmujemy tematy, które dla nas, Rodziców, są ważne. Miło nam Ciebie gościć na naszej stronie! :) Pozostaw ślad po sobie w komentarzu! Jeśli prowadzisz bloga, chętnie Cię odwiedzimy! :)

Komentarze