Lulek.tv

komentarzy: 0

przyjaciel lulandii w kolku 800 286x300 Lulek.tvLulek.tv to kraina bezpiecznych, bajkowej i wartościowych gier i zabaw dla dzieci.

Zamiarem autorów strony Lulek.tv było stworzenie baśniowego miejsca dla dorosłych i dzieci. Nad walorami edukacyjnymi gier z Lulkiem i Rózią pracowali cenieni specjaliści, dzięki czemu mali użytkownicy mają szansę wiele się w Lulandiią nauczyć. Przede wszystkim można tu korzystać z beztroskiej, rodzinnej zabawy.

Autorzy strony to rodzice, którzy jak sami podkreślają: „bardzo się staraliśmy, by w świecie, w którym nasze dzieci atakowane są przeróżnymi informacjami, modami i nie zawsze pozytywnymi wartościami, Lulandia była wyspą wyjątkowo pozytywną. Włożyliśmy w jej budowę dużo sprawiającej nam radość pracy.”

sosrodzice

Dobry przewodnik portalu, który promuje racjonalne rodzicielstwo, zdrowe podejście do macierzyństwa i tacierzyństwa. Sos rodzice uwielbia dzieci, ale nie zapomina o rodzicach. Bo szczęśliwy rodzic to radosne dziecko. Banał? Ale jaki prawdziwy...Idziesz z nami? Zapraszamy!

Komentarze

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Current ye@r *

Rowerek biegowy First Bike

Rowerek biegowy First Bike

Na adres redakcji otrzymaliśmy rowerek biegowy First Bike. Postanowiliśmy go dla Was dokładnie sprawdzić. Nie szczędziliśmy ani własnych sił, ani testowanej biegówki i wybraliśmy się na wycieczki poza miasto, my na tradycyjnych rowerach, nasza trzyipółletnia testerka na rowerku First Bike - do lasu, na plażę, po równej i nierównej nawierzchni. Intensywnie spędziliśmy czas. I wiemy już, czy warto i czy jest to dobry produkt. Oto nasze opinie.

Suplementy diety dla dzieci – „na wszelki wypadek”, „bo stać mnie”

Suplementy diety dla dzieci – „na wszelki wypadek”, „bo stać mnie”

Sztab ekspertów tworzy "ciekawe" reklamy, dobierając w taki sposób słowa, by przekonać nas do wielkich zakupów w aptekach i pozostawienia tam sporej ilości pieniędzy. Jak okazuje się, oszustwa w stylu: "naturalny" magnez i magnez "sztuczny" zdają egzamin i są kolejnym punktem po tworzeniu zbitek w stylu "naturalna woda" (ktoś pił "sztuczną wodę"?). Ludzie słuchają i wierzą, że inni chcą im pomóc, a nie zarobić na nich "wielką kasę" . W tym samym czasie cierpią na tym dzieci, które atakowane suplementami diety...paradoksalnie coraz częściej chorują. Lekarze wskazują, że obecne pokolenie dzieci jest wyjątkowo mało odporne.

Ankieta

Wakacje z dziećmi są?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj poprzedni wpis:
Co młoda mama nosi w torebce?

Postanowiliśmy zrewidować torebki i zobaczyć, jak młoda mama przygotowuje się do wyjścia na spacer. Zgodnie z powiedzeniem...pokaż mi, co masz...

Zamknij