Który to tydzień ciąży?

Narzędzie, które znajduje się na tej stronie pozwala ustalić wiek ciąży.

Dzięki kalkulatorowi, szybko dowiesz się, na jakim etapie ciąży jesteś oraz ile pozostało Ci jeszcze dni do porodu. Pamiętaj, że tydzień ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Oznacza to tyle, że w 10 tygodniu ciąży, dziecko ma około 8 tygodni. Jednocześnie pierwszy tydzień ciąży to czas, kiedy masz menstruację, a do poczęcia jeszcze nie doszło. Takie liczenie wieku ciąży podyktowane jest aspektem praktycznym. Łatwiej bowiem ustalić pierwszy dzień ostatniej miesiączki niż dokładną datę zapłodnienia.

Zachęcamy również do przejścia na stronę kalendarza ciąży i przeczytania, co w danym okresie dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem, jakie badanie w określonym tygodniu należy wykonać, czego możesz się spodziewać. Każdy tydzień ciąży to również zapiski z pamiętnika przyszłej mamy i taty. Zadaj pytanie innym rodzicom spodziewającym się maluszków w podobnym terminie co TY!

Opaska na rękę na plażę, wycieczkę

Opaska na rękę na plażę, wycieczkę

Podróżowanie z dzieckiem może być fantastycznym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Przebywanie na plaży, w zoo, w parku, w gorących kurortach dla wielu jest szczytem marzeń. Jak jednak zadbać o bezpieczeństwo, gdy wokół czyha tyle zagrożeń? Rozwiązaniem może być opaska na rękę z numerem telefonu: wykonana z papieru, z miejscem, do wpisania danych lub nawleczona na grubszy sznurek, przygotowana z koralików. Warto w ten prosty produkt zaopatrzyć się, jadąc na wycieczkę czy wakacje. Tak na wszelki wypadek...

Biustonosz dla matek karmiących Canpol Babies

Biustonosz dla matek karmiących Canpol Babies

Mimo że biustonosze dla matek karmiących Canpol Babies to produkt bardzo popularny, dostępny w większych marketach i sklepach internetowych, to producent ma sporo do zrobienia, by jego oferta była w jakimś stopniu konkurencyjna i warta polecenia.

Ankieta

Gdyby finanse nie stanowiły problemu, chciałabyś pozostać z dzieckiem przez 3 lata w domu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...