Który to tydzień ciąży?

Narzędzie, które znajduje się na tej stronie pozwala ustalić wiek ciąży.

Dzięki kalkulatorowi, szybko dowiesz się, na jakim etapie ciąży jesteś oraz ile pozostało Ci jeszcze dni do porodu. Pamiętaj, że tydzień ciąży liczy się od dnia ostatniej miesiączki. Oznacza to tyle, że w 10 tygodniu ciąży, dziecko ma około 8 tygodni. Jednocześnie pierwszy tydzień ciąży to czas, kiedy masz menstruację, a do poczęcia jeszcze nie doszło. Takie liczenie wieku ciąży podyktowane jest aspektem praktycznym. Łatwiej bowiem ustalić pierwszy dzień ostatniej miesiączki niż dokładną datę zapłodnienia.

Zachęcamy również do przejścia na stronę kalendarza ciąży i przeczytania, co w danym okresie dzieje się z Tobą i Twoim dzieckiem, jakie badanie w określonym tygodniu należy wykonać, czego możesz się spodziewać. Każdy tydzień ciąży to również zapiski z pamiętnika przyszłej mamy i taty. Zadaj pytanie innym rodzicom spodziewającym się maluszków w podobnym terminie co TY!

Rowerek biegowy First Bike

Rowerek biegowy First Bike

Na adres redakcji otrzymaliśmy rowerek biegowy First Bike. Postanowiliśmy go dla Was dokładnie sprawdzić. Nie szczędziliśmy ani własnych sił, ani testowanej biegówki i wybraliśmy się na wycieczki poza miasto, my na tradycyjnych rowerach, nasza trzyipółletnia testerka na rowerku First Bike - do lasu, na plażę, po równej i nierównej nawierzchni. Intensywnie spędziliśmy czas. I wiemy już, czy warto i czy jest to dobry produkt. Oto nasze opinie.

Deet w preparatach na komary. Używasz tych środków?

Deet w preparatach na komary. Używasz tych środków?

Komary to znane szkodniki, które uprzykrzają wakacje małym i dużym. Nic dziwnego, że producenci robią wszystko, by wynaleźć skuteczny sposób odstraszający owady. Niestety tworząc skuteczne środki, szkodzą również zdrowiu. W bezpośredni lub pośredni sposób. Przykład? DEET! Obecny niemal w każdym środku na komary. Czy można go stosować? Czym go zastąpić? I dlaczego nie wolno go stosować u małych dzieci?

Ankieta

Wakacje z dziećmi są?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...